czwartek, 1 czerwca 2017

WRZESIEŃ 1939 na INDUSTRIADZIE

To już tradycja, że każdego roku przy okazji INDUSTRIADY robimy industrialne spotkania z grami. I zawsze jest to coś związane z historią techniki. Tym razem udało nam się wreszcie ściągnąć do DG twórców polskiego systemu bitewnego WRZESIEŃ 1939 (od kilku lat dostępne są w kioskach i salonach prasowych modele, a od niedawna także zasady gry).


W czasie spotkania będzie możliwość zapoznania się z zasadami bezpośrednio od Twórców gry. Będzie też można po promocyjnych cenach nabyć niezbędne modele i akcesoria.


Zapraszamy do SZTYGARKI w sobotę 10 czerwca 2017, od 12.00 do 20.00. Wstęp jak zawsze bezpłatny!!!

5 komentarzy:

 1. Ten Wrzesień 1939 to w ogóle ciekawy temat. Drugi po "Lord of the Rings" bitewniak z tak szeroką dystrybucją. Ciekawe, czy powstało jakieś środowisko graczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szerokiej dystrybucji doczekały się póki co figurki, bo modelarzy w Polsce jest wielu... w przeciwieństwie do graczy bitewnych.

   Usuń
 2. Warto by sprostować błędną informację na temat obecności autorów. Otóż zasady nie informują kto jest jego autorem, natomiast pierwotnego autora systemu Macieja Drążkiewicza nie będzie na tej imprezie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkich twórców przecież nie zaproszę, zwłaszcza że tym razem nie mam pieniędzy na organizacje imprezy, więc jeden lub dwóch z jej współautorów przyjeżdża na własny koszt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakieś środowisko powstanie prędzej czy później modele polskie fajne

  OdpowiedzUsuń